Srdečně vás zveme na sedmé setkání nejen podnikatelů z Odolene Vody a okolí. Čtvrtek 14.09. 2017, 17:30, opět v Dobrých časech.

Pro přihlášení roluj dolů

Proč přijít?

Posunout svůj business, poznat nové dodavatele či obchodní partnery, nové přátele s podobným myšlením…

Podle několika zpětných vazeb propojování funguje! Někdy dokonce osudově. Své by mohl vyprávět Aleš Křemen, Jana Brathová a další…

Kdo přijde? Co zažijete

Takhle usměvavé to nebylo vždycky…

#1. Jeho příběh je cesta za zdravím. Jako vrcholový sportovec se začalo jeho tělo hroutit – prošel osobním dramatem. Jaká byla cesta ven a jak ze zoufalé situace udělal úspěšné podnikání? Jak pracovat s osobním marketingem a jak využít například video k rozvoji businessu? Martin Škába, výživový poradce.

 

 

 

#2. Přes čtrnáct let se věnuje obchodu, začínal v UPC, pak Telefonica. Postupně se vypracoval z obchodníka na regionálního manažera. Jeden čas se věnoval investicím do akcií. Nakonec zakotvil u investic do nemovitostí a ne v malém. Co vše musel udělat pro to, aby k tomu dospěl? Sám říká„Vnitřní radost, prožívání lásky, vědomé zdraví, hojnost peněz, uznání okolí a naplněné vztahy.  Úspěch v těchto oblastech spočívá v osobní změně, která přichází až po rozhodnutí změnu uskutečnit.“ Pan Pavel Patřičný, Level Air a.s.

 

#3: Tomáš Havlík, přes 20 let řídí Dekonta holding. Dá se říci, že reálně tak přispěl značnou měrou k „debordelizaci Česka“. Má rád výzvy – dozvíte se, jak se cestuje na kole kolem Himalájí či co vše musel překonat pro změnu ruiny na energeticky soběstačný statek s vlastním minipivovarem Dvůr Perlová Voda na Litoměřicku. 

Co se dělo posledně?

Martin Škába bohužel z rodinných důvodů nemohl, tak o něj nepřijdete, dorazí 14.9.2017!

Larisa, pravda a proč se jít podívat do hospicu.

Mistři improvizace aneb tlačítko na kreativitu.

Jídlo a pití bude

Na setkání bude k dispozici občerstvení. Konceptem je „podnikatelé sami sobě“. Pro zajištění občerstvení a pití si dovolujeme vybrat částku 250 Kč (vč. DPH), která pokryje náklady na tradičně skvělé občerstvení (raut + přípitek).

Věříme, že tuto situaci chápete, a že budete raději, než když bychom na akci na začátku odrecitovali sponzory…

Místo konání

Nejfajnovější restaurace/vinárna v Odolena Vodě: Dobré časy, Úžická 27. Kvalitní občerstvení a příjemná obsluha nás nemine.

Sdílejte

Víte o šikovném podnikateli z Odolky a okolí? Pozvěte jej – přepošlete mu odkaz. Podrobnější info a registrační brzy.

Těšíme se na setkání! Za akční skupinu Podnikej Odolně, Jaroslav Gall

FB: https://www.facebook.com/podnikejodolne/

Organizátoři

Organizátoři

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Rezervujte si místo vyplněním přihlášky níže.

Snáze tak dokážeme plánovat počet lidí a objednat dostatečný počet jídla :).

Kapacita je 30 míst. Máte dotaz, než se přihlásíte? Napište na jaroslav.gall@seznam.cz.

 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail