Srdečně vás zveme na páté setkání nejen podnikatelů z Odolene Vody a okolí. Čtvrtek 20.4. 2017, 17:30, opět v Dobrých časech.

Pro přihlášení roluj dolů

Proč přijít?

Posunout svůj business, poznat nové dodavatele či obchodní partnery, nové přátele s podobným myšlením…

Podle několika zpětných vazeb propojování funguje! Někdy dokonce osudově. Své by mohl vyprávět Aleš Křemen, Beáta či Jirka Čumpelík…

Kdo přijde? Co zažijete

Takhle usměvavé to nebylo vždycky…

#1. Jeho příběh je cesta za zdravím. Jako vrcholový sportovec se začalo jeho tělo hroutit – prošel osobním dramatem. Jaká byla cesta ven a jak ze zoufalé situace udělal úspěšné podnikání? Jak pracovat s osobním marketingem a jak využít například video k rozvoji businessu? Martin Škába, výživový poradce.

 

#2. Kdysi měla sen: „Až dostuduji, koupím byt,  potkám svého životního partnera, dokončím projekt, získám dalšího významného klienta, zásadně překročím svůj obchodní plán a pojedu na vysněnou dovolenou“. AŽ…, AŽ…, AŽ…. Svůj život odkládala na spoustu „až“ a čekání na něj vyplňoval spíš stres než radost. Co ve svém životě změnila? Jaké hodnoty si nastavit, jak obchodovat s větší lehkostí a výsledky? Larisa Francírková, osobní i firemní kouč.

 

 

 

A bude i speciální překvapení! Jak vám pomůže v podnikání umět vyprávět příběhy, zaujmout ostatní, pohotově reagovat, improvizovat, využít trapasu, rychle ztratit trému před lidmi….? Uděláme si malou improvizaci s Hrajdivadlo a Milošem Maxou.

Život je hra. Život je improvizace.

Život je hra. Život je improvizace.

 

Co se dělo posledně?

Jídlo a pití bude

Na setkání bude k dispozici občerstvení. Konceptem je „podnikatelé sami sobě“. Pro zajištění občerstvení a pití si dovolujeme vybrat částku 250 Kč (vč. DPH), která pokryje náklady na tradičně skvělé občerstvení (raut + přípitek).

Věříme, že tuto situaci chápete, a že budete raději, než když bychom na akci na začátku odrecitovali sponzory…

Místo konání

Nejfajnovější restaurace/vinárna v Odolena Vodě: Dobré časy, Úžická 27. Kvalitní občerstvení a příjemná obsluha nás nemine.

Sdílejte

Víte o šikovném podnikateli z Odolky a okolí? Pozvěte jej – přepošlete mu odkaz. Podrobnější info a registrační brzy.

Těšíme se na setkání! Za akční skupinu Podnikej Odolně, Jaroslav Gall

FB: https://www.facebook.com/podnikejodolne/

Organizátoři

Organizátoři

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Rezervujte si místo vyplněním přihlášky níže.

Snáze tak dokážeme plánovat počet lidí a objednat dostatečný počet jídla :).

Kapacita je 30 míst. Máte dotaz, než se přihlásíte? Napište na jaroslav.gall@seznam.cz.

 

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail