Jak z dobrého udělat skvělé: Co se nejvíc líbilo?

Na pátém setkání Podnikej Odolně 26.1.2017: Jak z dobrého udělat skvělé. se opět potkali tři originální hosté. Navíc jsme měli specialitu – kančí guláš. Ten se „ztratit“ nadmíru rychle.

Co se tam vlastně dělo tentokrát?:

#1: Jak se dělá z ruiny ráj? Aneb cesta k dokonalosti.

#2: Jak zvednout tržby o 124 %? Zeerejte se Zeeratem.

#3: Jak uspět podle hypnotizéra? Nebuďte normální. A jak učit naše děti?

Video brzy.

Co si odnesli účastníci setkání?

„Dojmy ze setkání?  Inspirace, motivace, otevření (mysli, očí, dveří, možností). Co se mi líbilo? Interaktivita, sdílení myšlenek, otevřená komunikace.

Tonda Trunec, Partner Manager, Canon CZ

„Odcházela jsem nadšená z nových informací a motivovaná do další práce. Na Podnikej Odolně se mi líbí setkávání podobně smyšlejících lidí. Koho ze svých známých bych pozvala? Všechny, kteří ve svém životě spoléhají hlavně sami na sebe. Což je většina mých přátel a známých.“ Eva Klesová, Hudba pro radost – YAMAHA.

„Dobrý den pane Gall, přednášky s projekcemi mne potěšily svou úrovní a odcházel jsem s pocitem smysluplně využitého času, který měl mnohonásobně vyšší hodnotu než symbolická cena za vstup s rautem. Libor Činka, psycholog Cetros.

„Pokusím se k věci: Příjemné dojmy, poučen, inspirován, dobře investovaný čas. Úzká komunita lidí, pozitivní atmosféra. Inspirace od obou řečníků – práce na společných hodnotách a více barev / obrazů v životě. S panem Činkou domlouváme implementaci našeho programu do jeho internetových projektů. Oba řečníci, nevím kdo více – proč – v prvním případě vysoké detaily a úroveň služeb, v druhém případě pana Činku znám z videí už 9 let, znovu otevřel oči.“ Michael Repetný, CEO Zeerat.

PO5_1

„Byl jsem příjemně překvapen tím, co jsem se dozvěděl a také tím, co ti lidé dokázali. Všichni, především tedy pan Činka, si uměli získat publikum a není divu, že jsou tam, kde jsou. Jsem rád, že jsem si mohl poslechnout jejich příběhy, jelikož k tomu běžně nemám možnost.“Jan Šartner, student ČVUT, budoucí zeměměřič.

„1. Opět jsem byla v příjemné společnosti, poznala jsem nové lidi …, a ochutnala jsem skvělý gulášek 🙂 Na setkání jsem se těšila. Byla jsem plná očekávání, co se týče hostů a jejich povídání. Věřila jsem, že bude stejně zajímavé a inspirativní jako minule. A bylo ještě lepší! Co se vám na Podnikej odolně líbí? Je to moc fajn nápad, podporovat setkávání a sdílení podnikavých, inspirativních, vzdělaných, pracovitých a šikovných lidí.
2. Zaujalo mě vystoupení“ pana Libora Činky. Ihned jsem si zakoupila knihu, kterou jsem druhý den začala číst. Ještě ten večer jsem zhlédla web CHATEAU MCELY.
3. Přineslo vám to nějaký reálný užitek? Tentokrát jsem se seznámila s grafikem, který pro naši organizaci vypracuje výroční zprávu. A mám inspiraci, jak prožít super víkend v zámeckém hotelu 🙂.
4. Koho ze svých známých bych pozvala? Určitě pozvu svou kamarádku, která odešla z manažerské pozice a věnuje se aromaterapii a hirudoterapii. Věřím, že se jí bude tento typ akce velmi líbit…“  Iveta Fiedlerová, zakladatelka Centrum D8 o.p.s.

Krátká zpětná vazba od paní Jitky Predigerové:

„Setkání a naslouchání zkušeným lidem je pro mě vždy zážitek. Vyprávění, osudy, náhody. To vše pak převyprávím svým žákům ve škole. Noblesa zrekonstruovaného zámku Chateau v Mcely v podání pana Vlastimila Plcha mě okouzlila. Zase jsem si vytáhla notes, abych si zapsala, že pracují s filozofií službou s láskou, či co znamená slovo agapé. Netušila jsem, že jde o nejhlubší lásku. Nebo co si neodřete sám, to nemáte. Stále přetrvává problém shánění pilných lidí. Ti jsou ovšem u něho na prvním místě a to hned za klienty. Filozofie, že spokojený zaměstnanec je zárukou spokojeného klienty, má něco do sebe. Práce nás musí bavit, jsme učící se organizace či pečujeme o sebe navzájem. Úžasné věty.“ 

„Zaposlouchala jsem se i do vypravování pana Repetného. Jak jeho mladické sny se postupně musely učit překonávat mnohé nečekané překážky. Prodávání knih v Americe, či vymýšlení a zavádění loga určitě vyžadovalo notnou dávku trpělivosti i odvahy. Ovšem on to nevzdal. Díky němu již vím, co znamená magický moment při vyhledávání informací na netu.“

„Pan psycholog a učitel a hypnotizér Libor Činka byl ve svém výstupu též svými zkušenostmi zajímavý a v mnohém jsem mu rozuměla, neb učím metodami kritického myšlení. Nicméně nemohu souhlasit s tím, že všechny dnešní české školy nic nenaučí, či že učí k nepoužití. Svá tvrzení má podložena pouze rozhovory s rodiči a dětmi ve své kanceláři, či při svých kurzech. Když jsem zmínila metody Reading, writing for critical thinking, velmi mě potěšilo, když se ozvala jedna mladá posluchačka, která zná. V našich českých školách totiž již přibývá učitelů, kteří tyto metody znají a též je ve svých hodinách používají. Dovolím si tvrdit především proto, že jsem proškolena (již 8 let) a jezdím na různá setkávání, kde si vyměňujeme zkušenosti, materiály i zpětné vazby. Celé to má pouze jediný zádrhel. Přípravy to je především vymýšlení a kombinování, aby se snoubilo vědění se zážitkem. A to mnohdy trvá hodiny. Česká škola musí učit všechny žáky, školitel pan Libor Činka se specializuje na nadstandardní výkony, jak sám několikrát zdůraznil. A toto se až tak nedá srovnávat.“

„Panu Gallovi i jeho pomocníkům moc a moc děkuji, že takováto setkávání připravuje, organizuje, zajišťuje. Plná restaurace Dobře časy je důkazem, že stojí za to přijít, poznat, ptát se a více vědět.“ Jitka Predigerová

***********

„Děkujeme za zpětnou vazbu, cítíme z toho, že toto setkávání má smysl. A mouchy s časovým harmonogramem rozhodně doladíme! :). DÍKY!“ Za tým Podnikej Odolně Jarda Gall

Diskuse panovala i o přestávkách na raut.

Diskuse panovala i o přestávkách na raut.

Dotazů na hosty bylo nespočet.

Dotazů na hosty bylo nespočet.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail